Δωρεά στον Σ.Ε.Ι

Ο Σ.Ε.Ι. σχεδιάζει, συμμετέχει και υλοποιεί πρωτότυπες και αποτελεσματικές δράσεις για την ανάδειξη και συνέχιση της Τέχνης της Ιερακοθηρίας :

Δωρεά στον Σ.Ε.Ι

• ως πολιτιστικό αγαθό,
  • για την περιβαλλοντική βιωματική ενημέρωση του κοινού σε σχέση με τον ρόλο και των αιτιών μείωσης των αρπακτικών πτηνών στην φύση,
  • για την διάσωση και επανένταξη τραυματισμένων αρπακτικών πτηνών,
  • για επιστημονική έρευνα που βοηθάνε τα αρπακτικά πτηνά στην φύση.

Με ευαισθησία στις δύσκολες οικονομικές συγκυρίες που αντιμετωπίζει η Ελληνική κοινωνία, οι δράσεις απαιτούν την οικονομική στήριξη όλων.

Αν θες να είσαι συμμέτοχος σε κάποια από τα παραπάνω, στήριξε μας όπως και όσο μπορείς με μία δωρεά!

Οδηγίες Δωρεάς
    1. Επιλέξτε αρχικά το ποσό της δωρεάς ή συμπληρώστε το αντίστοιχο πεδίο με οποιοδήποτε ποσό επιθυμείτε να μας ενισχύσετε οικονομικά.
    2. Στην συνέχεια συμπληρώστε στην φόρμα τα στοιχεία επικοινωνίας μαζί σας.
    3. Τέλος πατήστε το κουμπί Ολοκλήρωση Δωρεάς για να λάβετε ενημερωτικό μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που περιλαμβάνει και τα στοιχεία του λογαριασμού κατάθεσης. Μπορείτε να κάνετε την δωρεά σας με Τραπεζική Κατάθεση / Έμβασμα σε οποιοδήποτε υποκατάστημα της Τράπεζας Πειραιώς ή μέσω E-Banking στον αναγραφόμενο λογαριασμό.
Ποσό Δωρεάς
Στοιχεία Δωρεάς
Τρόποι Πληρωμής Δωρεάς

Τράπεζα : Τράπεζα Πειραιώς
IBAN : GR45 0171 0130 0060 1315 1426 618
Swift / Bic Code : PIRBGRAA
Δικαιούχος : Σύλλογος Ελληνικής Ιερακοθηρίας
Πολιτική Απορρήτου Δωρεάς

Τα προσωπικά σας δεδομένα θα χρησιμοποιηθούν μόνο για την επεξεργασία της δωρεάς σας και για την υποστήριξη της εμπειρίας σας σε αυτόν τον ιστότοπο όπως περιγράφεται στην Πολιτική Απορρήτου.